پیام فرستادن
خانه

Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. کارخانه تور

گواهی
چین Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

   

  Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

  Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3

  Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 4Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 5

 • OEM / ODM
  خدمات نصب شده
  ما از تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته ساخت قفسه برای رفع نیازهای مختلف کالا استفاده می کنیم.

  اگر می توانید نمونه ها و نقشه های دقیق و جزئیات فنی ارائه دهید ، ما می توانیم سرویس OEM را ارائه دهیم.تاریخ وعده خواهد داد صمیمانه امیدوارم که شما می توانید بهترین شریک زندگی خود و صمیمانه برای خدمات خود باشید!

  در مورد برخی محصولات خاص ، اگر میزان خاصی از تقاضا وجود داشته باشد ، در مشتری مجموعه کاملی از نقشه ها و جزئیات فنی را ارائه می دهیم ، ما می توانیم مطابق با نیاز مشتری برای تولید ، کاملاً سفارشی شویم ، موارد زیر قبل از اینکه به مشتریان در پردازش عکس های مرجع محصولات سفارشی سازی کنیم.
 • تحقیق و توسعه
  مرکز تحقیق و توسعه

  NOVA از ابتدای تأسیس ، اهمیت ویژه ای را به نوآوری فن آوری داده است ، و این در حالی است که در زمینه معرفی و جذب لجستیک فناوری پیشرفته داخلی و خارجی ، همچنان به پیشرفت و توسعه محصولات جدید می پردازد ، و موقعیت فناوری پیشرو در زمینه رکاب را حفظ کرده است.

   

  بالاترین ارزش NOVA این است که ابتدا یکپارچه سازنده سیستم لجستیک کلاس جهانی باشد ، که نخستین موفقیت آمیز انتقال سیستم لجستیک اتوماتیک در شرکت داخلی است ، کاملاً متعهد به تحقیق و توسعه سیستم اتوماتیک لجستیک ، برنامه ریزی ، طراحی ، ساخت ، نصب ، و راه اندازی و خدمات مشاوره ای.

   

  در اوایل سال 2005 ، NOVA پروژه ای را با نام Dalian Ailisi'ouyamaautomated ، که بزرگترین میزان انبار انبار است ، به عهده گرفته است و این سیستم به مدت 10 سال در پایدار بوده است.

   

  NOVA دارای انبار قالب انبار در نانجینگ است ، که برای آزمایش سیستم انبار WCS و WMS استفاده می کرد ، همچنین یک نمایشگر و استفاده است.Wealso دارای مرکز تست جامع برای آزمایش بارگذاری پالت ، استحکام و کیفیت سطح می باشد ، بلکه می تواند با استفاده از روش اجزای محدود ، ثبات و تحلیل ظرفیت پایداری را ایجاد کند.

   

  NOVA مرکز تحقیقات فنی و توسعه فنی شهرداری نانجینگ (همچنین به نام مرکز نمایشگاه فناوری لجستیک نانجینگ Intelligent ، اولین مرکز نمایشگاه فن آوری داخلی لجستیک) با بیش از 100 پرسنل طراحی مهندسی شخصیت ملی تحقیق و توسعه ، تحت پوشش مکانیکی ، برقی ، نرم افزاری ، و غیره است. تحقیقات مهندسی سیستم لجستیک قوی و ظرفیت توسعه ، طراحی و اجرای

  پس از 10 سال توسعه ، NOVA دارای 70 اختراع حقوقی و نرم افزار رایانه ای ركاب ، دستگاه انباشته ، نوار نقاله ها ، اتومبیل های شاتل ، كنترل انبار و مدیریت انبار است كه این مزیت پیش بینی نشده یقین را تشکیل می دهد.

   

  در همان زمان ، NOVA به بازی کامل و قابلیت های تحقیق و توسعه و همچنین تحقیق و توسعه مشترک با کالج دانشگاه دانشگاه نانجینگ ، دانشگاه جنوب شرقی ، دانشگاه حمل و نقل ، ShanxiUniversity از علم و فناوری و غیره داد.مزیت این مکمل است و به نتایج مثمر ثمر می رسد. تحقیقات و توسعه فناوری هیچ پایانی ندارد ، نشاط و مزیت رقابتی NOVA فن آوری پیشرفته است ، ما مثل همیشه به پیشرفت خواهیم پرداخت.

اطلاعات تماس
Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Jerry

تلفن: 13705159108

فکس: 86-25-51873970

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

مخاطب

نشانی: طبقه 9 ، ساختمان 1 ، مرکز Zijinxivheng ، شماره 118 ، خیابان المپیک ، نانجینگ

آدرس کارخانه:No.8 خیابان Boqiao ، منطقه توسعه Bingjiang ، Jiangning ، نانجینگ